Członkowie koła medialnego tworzą szkolne pisemko "Sensacje i Wariacje". Opisują w nim między innymi aktualne wydarzenia szkolne, swoje pasje i zainteresowania, przeprowadzają wywiady, redagują recenzje książek, filmów, gier. Gazetka powstaje na portalu JUNIOR MEDIA. Ostatnio uczyliśmy się, jak wykonać dobre zdjęcie. Po teoretycznym wprowadzeniu przyszła kolej na działania praktyczne. Wyszliśmy w teren, próbując zrobić ciekawe zdjęcia w jesiennym klimacie. Czy nam się udało? Oceńcie. Większość zdjęć wykonała Weronika Kępska z 4b.

Zapraszamy wszystkich chętnych na spotkania, które odbywają się przez cały rok w piątki o 13.20. Do końca grudnia spotykamy się także w czwartki o 13.20. Dołącz do naszego zespołu!