Z radością ogłaszamy wyniki konkursu "Jak oszczędzamy energię", zorganizowanego pod czujnym okiem Pani Hanny Wołczyk. Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim za zaangażowanie i niezwykle inspirujące prace, jakie zostały przedstawione.

Nasza szkoła prężnie włącza się w dbanie o naszą planetę, a wasze zaangażowanie jest tego najlepszym dowodem. Dlatego z dumą przedstawiamy wyniki konkursu:

1 miejsce: Barbara Wojciechowska z klasy 7b
2 miejsce: Anita Kulczyńska z klasy 5b oraz Natalia Kończak z klasy 7a
3 miejsce: Veranika Haidushava z klasy 8a oraz Wojtek Sałata z klasy 7a

Wasze prace były nie tylko kreatywne, ale także pokazały, jak bardzo istotna jest ochrona naszej planety. Dzięki waszemu zaangażowaniu, nasza szkoła staje się miejscem, gdzie troska o środowisko jest priorytetem.
Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom! Jesteście prawdziwymi wzorcami dla nas wszystkich. Nie zapominajmy, że każdy gest w kierunku ochrony naszej planety ma ogromne znaczenie.
Razem tworzymy przyszłość, w której dbałość o naszą planetę jest nieodłączną częścią naszego życia. Dziękujemy wam za to, że jesteście częścią tej pięknej idei!
Hanna Wołczyk