Mimo spóźnienia, z ogromną radością dzielimy się z Wami wyjątkowymi wspomnieniami z naszych tegorocznych Jasełek, które odbyły się 22 grudnia 2023 roku. Przygotowane z sercem przez utalentowaną klasę 4b pod kierunkiem Pani Katechetki Lucyny Wolskiej, przyniosły nam niezapomniane przeżycia i nowoczesną interpretację z ponadczasowym przesłaniem o istocie Świąt Bożego Narodzenia.

Nie mogliśmy zapomnieć o wyjątkowym urozmaiceniu, jakim był występ naszych uczniów z klasy 5b: Kuby Sliwowskiego i Anity Kulczyńskiej, którzy zagrają na fletach kolędy, dodając jeszcze więcej magii temu wyjątkowemu wydarzeniu.

Dziękujemy wszystkim za wsparcie i obecność podczas naszych Jasełek, które pozostaną nie tylko w naszych sercach, ale także w pamięci wszystkich, którzy mieli przyjemność uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu.

jaselka_4b