foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
------------------------------
 sekretariat@sp36.edu.pl
ul. Słowackiego 54/56

Szkoła Podstawowa nr 36

im. mjr. Henryka Sucharskiego

5 czerwca wyruszyliśmy na wyspę piratów, aby tam z nimi ruszyć dookoła świata. Tak się stało, zaraz po przyjeździe zabrali nas w niesamowitą podróż. Płynęliśmy tratwami po akwenie wodnym, zwiedzając okoliczne lądy, przepłynęliśmy również przez Jurassic Tunel z ruchomymi dinozaurami. Po dotarciu na ląd ruszyliśmy po dalszą przygodę. Wybraliśmy się do Egiptu, gdzie próbowaliśmy odczytać egipskie hieroglify, znaleźliśmy też archeologiczne wykopaliska, wsiedliśmy do obrotowego domku, przeszliśmy również przez Czarną Dziurę. Po drodze spotkaliśmy Indian i zwiedziliśmy wigwam. Spotkaliśmy też Lalkę, Kota w butach i innych bohaterów w magicznym świecie bajek. Świetnie bawiliśmy się też na ogromnym placu zabaw. W zabawny i ciekawy sposób piraci pomogli nam zdobyć poszczególne umiejętności. Na koniec zabawy czekało na nas pasowanie na piratów i pamiątkowy medal. Z wycieczki wróciliśmy zmęczeni, ale bardzo zadowoleni.

                                                                  klasa 3a i 3b