W ramach realizowanego w naszej szkole programu wielkopolskiej Policji "Bezpiecznie to wiedzieć i znać", tuż przed feriami zorganizowano spotkanie z policjantem z Komisariatu Policji Poznań - Jeżyce. Sierżant Przemysław Szkup rozmawiał z uczniami klas I-III o bezpieczeństwie w czasie ferii i przestrzegał przed niebezbieczeństwami, które mogą się w tym czasie pojawić. Uczniowie przypomnieli sobie m.in. zasady dotyczące bezpiecznej zabawy na śniegu, a także te związane z bezpiecznym poruszaniem się po drogach. Choć ferie to czas odpoczynku od szkoły, mamy nadzieję, że uczniowie będą pamiętać o tym, o czym rozmawiali podczas spotkania, i po feriach zdrowi i wypoczęci powrócą do szkolnych ławek.