30 marca 2017 roku wychowawcy świetlicy zorganizowali konkurs recytatorski, w którym wzięło udział 21 uczniów z klas I – III. Dzieci recytujące wiersze o tematyce prozdrowotnej  zachwyciły wszystkich wspaniałym przygotowaniem, ciekawą interpretacją tekstu oraz profesjonalną prezentacją.

Do występu publicznego dzieci miały okazję przygotować się podczas zajęć w świetlicy. Bawiły się w aktorów teatralnych, odgrywały scenki sytuacyjne, głośno czytały różnorodne teksty. Słuchały także wierszy czytanych przez nauczycieli. Rodzice również  mieli wpływ na przygotowanie się dzieci do konkursu. Między innymi brali udział w akcji „Rodzice czytają dzieciom”. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i gratulujemy.