W sobotę 3 czerwca w naszej szkole odbył się „Festiwal Zdrowia”. Było wiele atrakcji. Festyn otworzyły Panie Dyrektor: pani Katarzyna Czyż i pani Bogumiła Łuczak. Jako pierwszy wystąpił zespół taneczny „Hajdasz”. Instruktorki tańca zaprosiły potem wszystkich do wspólnej zabawy. Chłopcy, którzy chodzą na zajęcia hokeja na trawie rozegrali krótki mecz i pokazali jak bezpiecznie musi ubierać się bramkarz. Pokaz Capoeiry zrobił na wszystkich ogromne wrażenie. Chyba niektórzy z nas zapiszą się na takie zajęcia. Po tych występach zaśpiewała i zatańczyły zdobywczynie pierwszych miejsc w szkolnym konkursie Mam Talent. Była to” Gabrysia Illmann i Jadzia Kochańska. Pani Jolanta Ćwiklińska przeprowadziła pokaz Pierwszej Pomocy. Na boisku było dwanaście stoisk ze zdrową żywnością przygotowanych przez uczniów  i ich rodziców. Były same zdrowe smakołyki. Wszyscy bardzo dobrze się bawili i mile spędzili czas wolny z rodziną i znajomymi.

Jadwiga Kochańska, uczennica klasy IVb

• A co mówią inni uczniowie?
  1. Było super!
  2. Loteria była najlepszą frajdą!
  3. Ten festyn był bardzo fajny.
  4. Było dużo atrakcji i nagród!
  5. Jedzenie było fantastyczne!
  6. Owoce i warzywa były przepyszne. Wszyscy zajadali aż im się uszy trzęsły!
  7. Nasi rodzice dobrze się bawili!
  8. Gorąca, wspaniała atmosfera! Przyjazna dla małego i dużego!