22 listopada Julia Martinek z 4b i Jadzia Martinek z 6b wzięły udział w XI Międzyszkolnym Konkursie Kaligraficznym "Kurzy Pazur", który został zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 26 w Poznaniu. Zadaniem uczestników było jak najpiękniejsze przepisanie piórem wskazanego przez organizatorów tekstu. Konkurs uatrakcyjniła obecność Pani Barbary Wilińskiej, która zaprezentowała swój kaligraficzny warsztat i talent oraz wykonała dla dzieci drobne upominki. Obie nasze uczennice zaprezentowały się wspaniale. Julka uplasowała się na trzecim miejscu wśród uczniów klas czwartych, a Jadzia okazała się najlepsza na poziomie klas szóstych! Dodatkowo Jadwiga zyskała też przychylność dziecięcego jury i zdobyła nagrodę publiczności. Obu dziewczynkom serdecznie gratulujemy! Może zachęcą one swoich rówieśników do pięknego pisania.