Nauczyciel naszej szkoły, Pan Maciej Hoffmann, za swoje sportowe zaangażowanie, edukację młodzieży i liczne sukcesy swoich podopiecznych na arenie międzynarodowej 29 grudnia 2017 roku odebrał znamienite wyróżnienia. Odbyło się to podczas uroczystości 110-lecia istnienia Posnanii, jednego z najstarszych klubów w stolicy Wielkopolski, która miała miejsce w auli Politechniki Poznańskiej. Przypominamy, że Pan Maciej od 16 lat jest trenerem wioślarstwa, a jego wychowankowie zdobyli około 150 medali na Mistrzostwach Polski, natomiast  blisko 30 zawodników startowało w Mistrzostwach Europy, Mistrzostwach Świata i licznych uniwersjadach. Ostatnie sukcesy podopiecznych Pana Hoffmanna to m.in. tegoroczne wicemistrzostwo seniorów w czwórce podwójnej, podium na zeszłorocznych Mistrzostwach Europy oraz czwarte miejsce na Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro.

Mamy zaszczyt poinformować, iż PAN MACIEJ HOFFMANN

odznaczony został BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ,

otrzymał BRĄZOWY MEDAL ZA ZASŁUGI DLA POLSKIEGO KOMITETU OLIMPIJSKIEGO

oraz ODZNAKĘ HONOROWĄ ZA ZASŁUGI DLA WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO.

Serdeczne gratulacje oraz wyrazy podziwu, uznania i dumy
od całej społeczności szkolnej!