W środę 26 listopada w poznańskiej Hali Arena uczestniczyliśmy w imprezie sportowo - edukacyjnej "RUCH NA WAGĘ ZDROWIA". Pomysłodawcą akcji był Michał Jeliński (złoty medalista Igrzysk Olimpijskich w Pekinie), impreza promowała kulturę fizyczną oraz zdrowe jedzenie. Wszystkim uczestnikom dopingowała Dyrektor Wydziału Sportu Urzędu Miasta Poznania Pani Ewa Bąk.

Oprócz spotkania z naszym mistrzem wszyscy uczniowie mogli skorzystać z porad dietetyka, który mówił "Jak się odżywiać się, jak być zdrowym?" oraz porad psychologa sportowego, który opowiedział jak pokonywać przeszkody i jak z problemami radziły sobie największe Gwiazdy Sportu? Dodatkowo każdy uczestnik otrzymał zdrowy posiłek i mógł wziąć udział w kilku dodatkowo przygotowanych konkurencjach sportowych.