,

Od 11 do 14 czerwca trwały I Międzyszkolne Igrzyska Sportowe zorganizowane przez Radę Młodzieżowych Jeżyków. Bo "Jeżyki lubią sportowe wybryki..."

Brali w nich udział uczniowie SP 23, SP 26, SP 71 oraz Gimnazjum nr 60. Rywalizowaliśmy w różnych dyscyplinach: dwa ognie, piłka nożna, siatkówka. Głównym celem była zabawa oraz integracja dzieci i młodzieży z naszej dzielnicy. Otrzymaliśmy duże wsparcie Rady Osiedla Jeżyce, za które serdecznie dziękujemy. Nie udałoby się to również bez nauczycieli wychowania fizycznego ze wszystkich czterech szkół. Zakończenie igrzysk miało miejsce w naszej szkole, ponieważ w tym roku szkolnym to my byliśmy szkołą przewodnią Rady Młodzieżowych Jeżyków. Sportowe igrzyska to zwieńczenie naszych działań w roku 2017/2018. Już dziś jednak mamy ciekawe plany na przyszłość:)