Z okazji Dnia Babci i Dziadka, dzieci z oddziału przedszkolnego zaprosiły do szkoły swoich Dziadków. Dzięki zaproszonym Gościom zapanowała w naszej sali uroczysta atmosfera. Pozostając w okresie świątecznym, na początku występu, dzieci przedstawiły Jasełka, podczas których wspólnie z Gośćmi, śpiewały kolędy. Później zaprezentowały wierszyki i piosenki przygotowane specjalnie dla Babć i Dziadków, złożyły serdeczne życzenia oraz wręczyły samodzielnie wykonane laurki. Niespodzianką dla Dziadków był wspólny taniec z wnuczętami. Podczas lubianego przez dzieci tańca "góralskiego" do piosenki "Hej, bystra woda" Babcie i Dziadkowie okazali się znakomitymi tancerzami oraz pokazali wnuczętom, że potrafią bez problemu dotrzymać im kroku w tańcu.

Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy zdrowia oraz pociechy z wnucząt, a przytaczając słowa dzieci...

W poniedziałek pomyślności, a we wtorek kosz radości!

W środę, czwartek precz zmartwienia! Niech i w piątek strapień nie ma!

Na soboty i niedziele życzę odpoczynku wiele!

Żyjcie sto lat Drodzy Dziadkowie, tego Wam życzą kochani wnukowie!