foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
------------------------------
 sekretariat@sp36.edu.pl
ul. Słowackiego 54/56

Szkoła Podstawowa nr 36

im. mjr. Henryka Sucharskiego

Świetlica włączyła się do świętowania Dnia Zakochanych. Dzieci wykonały upominki dla swoich najbliższych, ozdabiały laurki i pisały listy do Szkolnej Poczty Walentynkowej. Pani Kasia Szczepańska przeprowadziła bardzo ciekawe zajęcia, podczas których dzieci dowiedziały się skąd przywędrowało do nas Święto Zakochanych, poznały tradycje związane z Walentynkami. Dzieci z zainteresowaniem uczestniczyły w zabawach mających na celu wytworzenie w grupie radosnej i ciepłej atmosfery, pozwalającej na nawiązanie lepszych kontaktów interpersonalnych oraz kształtujących pozytywne uczucia. Poprzez wykorzystanie techniki zdań niedokończonych dzieci uczyły się, jak należy prawidłowo, w przyjazny, pozbawiony agresji sposób zwracać się do kolegi, koleżanki. Mówiły do siebie nawzajem miłe słowa, doceniały przyjaźń i koleżeńskość.Starały się dostrzegać w sobie i w innych pozytywne cechy.

 

 Copyright © 2024 SP 36 w Poznaniu Rights Reserved.