foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
------------------------------
 sekretariat@sp36.edu.pl
ul. Słowackiego 54/56

Szkoła Podstawowa nr 36

im. mjr. Henryka Sucharskiego

W świetlicy, w poniedziałek 9 lutego po raz kolejny odbyły się warsztaty plastyczne dla uczniów klas I - III zorganizowane przez rodzica. Prowadząca - pani Kucharska jest już zaprzyjaźnione z naszymi dziećmi, które ją znają i lubią. Podczas ostatniego spotkania uczniowie mogli stworzyć kukiełki -podobizny swoich ulubionych bohaterów z książek i filmów. Uczestnicy warsztatów pracowali w niezwykle miłej atmosferze stworzonej przez naszego gościa.

Tego typu inicjatywy są niezwykle cenne. Cieszymy się, że rodzice współpracują ze szkołą, biorą udział w organizowaniu różnorodnych imprez szkolnych, klasowych i nie zapominają również o świetlicy. Wspólne działania nauczycieli i rodziców poszerzają ofertę edukacyjną i wzmacniają motywację do nauki. Uczniowie mogą nie tylko rozwijać swoje talenty, lecz także je odkrywać. Świetlica w naszej szkole cieszy się w środowisku opinią miejsca przyjaznego dla uczniów i ich rodziców.Copyright © 2024 SP 36 w Poznaniu Rights Reserved.