Warsztaty biżuterii artystycznej

12 lutego, w świetlicy spotkały się panie nauczycielki z jeżyckich przedszkoli - Koraliki, Tęczowy Świat, Pod Topolą, Jarzębinka z nauczycielami klas młodszych oraz nauczycielami świetlicy z naszej szkoły. Były to warsztaty manualne połączone z wymianą doświadczeń  i dobrych praktyk w zakresie pracy z dzieckiem artystycznie uzdolnionym. Spotkanie zorganizowały panie ze świetlicy przy współudziale mamy naszych uczennic - pani Jadwigi Żmidzinskiej. Pani Żmidzińska jest artystą  - plastykiem i tworzy przepiękne dzieła sztuki. Podpowiedziała nam, jakie materiały będą potrzebne, wykonała wzory ozdób, które  uczestniczki wykonywały na warsztatach. Było nam niezmiernie miło gościć nasze drogie koleżanki z sąsiednich przedszkoli, mamy nadzieję, że to spotkanie zaowocuje dalszą współpracą.