Rada Młodzieżowych Jeżyków ruszyła do działania z ogromnym zapałem i głowami pełnymi pomysłów.

17 października w Szkole Podstawowej nr 36 odbyły się zawody sportowe zorganizowane przez Radę Jeżyków. Brali w nich udział uczniowie SP 23, SP 36, SP 71. W tym roku rywalizowaliśmy w piłce siatkowej. Zwycięzcami zmagań zostali młodzi sportowcy z SP 36! Głównym celem była zabawa oraz integracja dzieci i młodzieży z naszej dzielnicy. Organizacja zawodów odbyła się dzięki wsparciu Rady Osiedla Jeżyce, za które bardzo dziękujemy. Nie udałoby się to również bez nauczycieli wychowania fizycznego ze wszystkich trzech szkół.

W tym roku szkolnym to dopiero początek naszych działań. Planów na kolejne miesiące mamy wiele.