foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
------------------------------
 sekretariat@sp36.edu.pl
ul. Słowackiego 54/56

Szkoła Podstawowa nr 36

im. mjr. Henryka Sucharskiego

Od kilku lat szkoły z Jeżyc poszukują nowych możliwości, które wspomogą ich pracę. Obecnie uczestniczymy w międzynarodowym projekcie miejskim URBACT - Driving change for better cities w podprojekcie edukacyjnym lokalnej grupy ON BOARD Connecting cities through education.

W tej chwili prowadzone są badania ankietowe rodziców na zlecenie Wydziału Rozwoju Miasta i Współpracy Międzynarodowej przez Politechnikę Poznańską w projekcie URBACT. Celem projektu jest wsparcie jeżyckich szkół, dbanie o to, żeby dzieciom jak najlepiej się w nich uczyło oraz stworzenie sieci osób i instytucji zainteresowanych edukacją na Jeżycach. 

W ramach badań ankietami zostały już objęte dzieci, Rada Rodziców i  nauczyciele.

Obecnie bardzo prosimy o wypełnienie ankiety przez rodziców. Ankieta będzie dostępna do 22 listopada.

Ankieta dla rodziców znajduje się pod adresem  https://tinyurl.com/urbact-rodzice

 Dorota Skowrońska


Copyright © 2024 SP 36 w Poznaniu Rights Reserved.