foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
------------------------------
 sekretariat@sp36.edu.pl
ul. Słowackiego 54/56

Szkoła Podstawowa nr 36

im. mjr. Henryka Sucharskiego

W czwartek w Urzędzie Miejskim w budynku przy ul. Za bramką spotkali się na obradach przedstawiciele szkół: dyrekcja, nauczyciele, uczniowie - reprezentanci Samorządu  Szkolnego oraz działacze Jeżyków; przedstawiciele Rady Rodziców, przedstawiciele PP -Wydział Zarządzania oraz pracownicy Urzędu Miasta Poznania - Wydział Rozwoju miasta i Współpracy Międzynarodowej. Prace obserwowali studenci PP. 

Tok obrad został zaplanowany przez PP. Przewodniczący obradom przekazywał komunikaty dotyczące kolejnych etapów prototypowania i kontrolował przestrzeganie reżimu czasowego.

Obrady trwały 2,5 godziny. Następne spotkania zaplanowane zostały na 2 grudnia i 12 grudnia 2019 r.

Dorota Skowrońska

 


Copyright © 2024 SP 36 w Poznaniu Rights Reserved.