W poniedziałek, 9 grudnia do naszej szkoły zawitała radosna, magiczna atmosfera Świąt Bożego Narodzenia. W holu szkolnym nauczyciele świetlicy wystawili prace zgłoszone do szkolnego konkursu artystycznego „Ozdoba Świąteczna”. Prace przy aktywnym współudziale rodziny przygotowało 28 uczniów. Wspólne działanie artystyczne pobudza wyobraźnię, kreatywność, integruje oraz dają możliwość aktywnego spędzenia czasu w miłej, rodzinnej atmosferze. Wystawę odwiedzili uczniowie, rodzice, nauczyciele i inni pracownicy szkoły. Każdy mógł oddać trzy głosy na wybrane przez siebie prace. Jury w składzie: przedstawiciel Rady Rodziców pani Magdalena Kończak, sekretarz szkoły pani Angelika Pyszna, pedagog pani Grażyna Dembińska-Broniarz, nauczyciel przyrody pani Jolanta Szyndler, wychowawca świetlicy  pani Joanna Pasternak – Jurkiewicz także oddało swoje głosy, wybierając sześć najlepszych prac i przydzielając im odpowiednią liczbę punktów od jednego do sześciu. Wyłonienie zwycięzców poprzez głosowanie całej społeczności szkolnej zachęca wszystkich do uczestnictwa w życiu szkoły, współdziałania, odpowiedzialności za swoje decyzje, integruje środowisko uczniowskie, rodzicielskie oraz pracowników szkoły.

Po zliczeniu głosów całej społeczności szkolnej laureatami konkursu zostali:

Nikodem Wętły II b

Sofiia Boiar I b

Wojciech Sałata IV a

Nikola Wiśniewska V c

Matylda Remesz IV a

Serdeczne podziękowania kierujemy do Pani Magdaleny Kończak, przedstawiciela Rady Rodziców, która była obecna podczas otwarcia wystawy, głosowania i zliczania punktów. Prace konkursowe będzie można nabyć na kiermaszu szkolnym, we wtorek 10 grudnia w godzinach 16.30 – 19.00.

Dziękujemy za udział w konkursie i odwiedzenie wystawy! Dyplomy i nagrody już wkrótce!

Nauczyciele świetlicy

Głosowanie