Wczoraj podczas szkolnego kiermaszu zorganizowanego przez nauczycieli świetlicy mogliśmy poczuć magiczną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Dzięki bardzo kreatywnym ozdobom, które powstawały na warsztatach i zajęciach w świetlicy oraz w domach naszych uczniów i nauczycieli wystawa kiermaszowa była niezwykle bogata. Szczególnym powodzeniem cieszyły się prace z konkursu artystycznego "Ozdoba Świąteczna". Bardzo dziękujemy wszystkim za zainteresowanie, miłe słowa i pomoc przy tworzeniu ozdób świątecznych na warsztatach. Przy sprzedaży nieocenioną pomocą okazały się pani Daria Sznober i pani Magdalena Kończak - przedstawicielki Rady Rodziców.

Zakupione ozdoby na pewno przyniosą radość obdarowanym, a dzieci ze świetlicy będą się cieszyły z nowych gier i zabawek. Dziękujemy.

Nauczyciele świetlicy