W ŚWIĄTECZNYM NASTROJU!

Klasa 2b ubiegłorocznym przykładem wzięła udział w warsztatach świątecznych zorganizowanych przez Rodziców. W tym roku dzieci wykonały świąteczny wianuszek. Dekorowanie choinki , stołu, drzwi i całych domów to tradycja, która tym świątecznym dniom nadaje wyjątkowości i piękna oraz niezwyklej atmosfery. Pani Monika Szymczak zapewniła dzieciom potrzebne materiały, instrukcje wykonania oraz pomagała wraz z Panią Joanną Kowalską i Panem Michałem Kowalskim podczas realizacji pomysłów. Mali artyści przy dźwiękach kolęd i piosenek świątecznych wykonali ozdobę świąteczną. Powstałe wianuszki dzieci wzięły do domu. Klasowe warsztaty były doskonałą okazją do świetnej zabawy i spędzania czasu w klasowym gronie oraz niezwykłą lekcją kreatywności i zdolności manualnych. Świąteczny nastrój udzielił się wszystkim uczestnikom. Mamy nadzieję, że przy okazji następnych świąt Rodzice zaproponują kolejny temat warsztatów. Dziękujemy za pomysł !!!

Renata Maciejewska