Zgodnie ze szkolnym harmonogramem imprez i konkursów w grudniu w klasach młodszych przeprowadzono dwa konkursy: recytatorski i plastyczny. W każdym z nich uczestniczyło po 3 przedstawicieli  z każdej z klas, którzy zostali  wybrani na drodze eliminacji klasowych.
Podczas konkursu recytatorskiego uczniowie prezentowali  wiersze polskich poetów o tematyce dziecięcej. Konkurs plastyczny był realizowany w ramach realizacji programu „Owoce w szkole”. Tematem prac były” Zabawne cudaki z owoców i warzyw”.
Laureaci konkursów, a także pozostali uczestnicy etapu szkolnego, otrzymali nagrody ufundowane przez Radę Rodziców, były to dyplomy, książki i zakładki. Zostały one wręczone podczas baliku klas młodszych w dniu 9.01.2020 r.

Jolanta Ćwiklińska

Barbara Raczkiewicz