Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym dla uczniów jeżyckich podstawówek.

Konkurs został przedłużony do 14 lutego 2020 roku.

Regulamin konkursu

Celem konkursu jest uchwycenie charakterystycznych dla osiedla elementów: uwrażliwienie na piękno przyrody i architektury, oraz dostrzeganie niezwykłych detali mieszczących się w otoczeniu. Uczestnik konkursu ma przedstawić od 1 do 3 fotografii ciekawego charakterystycznego, intrygującego miejsca, obiektu lub przyrody. Fotografia powinna być wykonana na terenie Osiedla Jeżyce. Na karcie zgłoszeniowej powinny znaleźć się informacje: szczegółowa lokalizacja miejsca (nazwa ulicy charakterystyczny punkt odniesienia - celem identyfikacji) Opis powinien być w j. polskim jak i w j. angielskim i zawierać ok. 50 słów.

Zdjęcie oraz kartę zgłoszenia należy przesłać drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Dla uczestników czeka wiele atrakcyjnych nagród.

Życzymy miłego i bezpiecznego wypoczynku podczas ferii zimowych.