Karnawał to czas zabawy. Do świetlicy zagościły postacie bajkowe i do wspólnej zabawy zaprosiły dzieci z jeżyckich przedszkoli – dwie grupy z przedszkola Jarzębinka oraz dwie grupy z przedszkola Galileo. Były to osobne spotkania w małych grupach. Po feriach zimowych spodziewamy się gości z przedszkola Pod Topolą i Tęczowy Świat.. Zabawy, konkursy i tańce prowadziły panie ze świetlicy: Anna Gajek, Edyta Faltyńska, Joanna Pasternak – Jurkiewicz. Każdy uczestnik otrzymał magnes oraz wykonany w świetlicy kotylion ze zdjęciem szkoły. Nagrody – niespodzianki dla zwycięzców w konkursach pozyskano od sponsorów. Dziękujemy wszystkim uczestnikom Karnawałowego Show za wspaniałą zabawę, radość i uśmiech.

Nauczyciele świetlicy