W listopadzie odbędzie się przełożone z marca spotkanie grupy On Board Urbact, organizowane przez ośrodek poznański. Spotkanie i obrady będą prowadzone zdalnie, a miejsce prowadzenia obrad mieścić się będzie w siedzibie Edu-Lab Laboratorium Innowacji Edukacyjnej Państwowej Akademii Nauk i Poznańskiego Centrum Superkomputerowo Sieciowego przy ul. Zwierzynieckiej 20.

Podczas zajęć języka polskiego, języka angielskiego, zajęć z wychowawcą oraz informatyki uczniowie klas 4-8 analizowali, w jaki sposób współdziałanie w ramach Innowacyjnej Sieci Szkół na Jeżycach przyczynia się do rozwoju każdego ucznia i jak wpływa na rozwój umiejętności potrzebnych w życiu.

Odpowiadali w języku angielskim na pytania ankiety przygotowanej przez organizatorów spotkania.

Przy okazji rozwijali swoje kompetencje językowe oraz informatyczne wprowadzając informacje do internetowej ankiety oraz tłumacząc swoje wnioski z dyskusji na język angielski.