W czwartek, 8 października 2020 roku dzieci z klas I – III w ramach programu „Bezpiecznie – to wiedzieć, bezpiecznie to znać” wzięły udział w pogadance z przedstawicielem Komisariatu Policji Poznań - Jeżyce. Sierżant sztabowy, pan Przemysław Szkup przypomniał naszym uczniom podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drodze, zwrócił uwagę na konieczność posiadania elementów odblaskowych na odzieży wierzchniej. Każda klasa podczas spotkania z naszym gościem mogła przećwiczyć właściwy i bezpieczny sposób przechodzenia przez jezdnię, zadać pytania oraz przypomnieć w jakich sytuacjach dzwonić na numer alarmowy – 112. Na zajęciach świetlicowych dzieci wykonały rysunki dotyczące bezpiecznego poruszania się na drodze. Bardzo dziękujemy za spotkanie.

A. Gajek