foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
------------------------------
 sekretariat@sp36.edu.pl
ul. Słowackiego 54/56

Szkoła Podstawowa nr 36

im. mjr. Henryka Sucharskiego

W dniach 16,19 i 26 listopada br. odbywa się piąte międzynarodowe spotkanie unijnego projektu On Board_connecting cities through Education ( Łaczenie miast przez edukację) Celem organizowanego tym razem w Poznaniu spotkania jest wymiana wiedzy między członkami i członkiniami Sieci Edukacyjnej Jeżyce a partnerami projektu - przedstawicielami miast Viladecans z Hiszpanii, Nantes z Francji, Halmstad ze Szwecji, Albergaria z Portugalii oraz Talina z Estonii.

Tym razem dobrymi praktykami angażowania uczniów i rodziców w działania proedukacyjne będziemy dzielić się zdalnie.

Uczestnikami spotkania są interesariusze pilotazowych działań skupionych wokół sieci Edukacyjnej Jeżyce: młodzież, rodzice, nauczycielki i dyrektorki szkół podstawowych nr 23, 36 i 71 na Jeżycach, Rada Osiedla Jeżyce i Młodzieżowa Rada Jeżyków oraz wspierający budowę sieci zespół Wydziału Inżynierii Zarządzania Politechniki Poznańskiej.

Funkcję koordynatora prac projektowych pełni Wydział Rozwoju Miasta i WspółpracyMiedzynarodowej, któremu wsparcia udziela Wydział Oświaty.

Wiecej informacji o projekcie znajdziesz na stronie miasta  oraz tutaj.


Copyright © 2024 SP 36 w Poznaniu Rights Reserved.