Do 20 listopada godz. 12 trwa głosowanie na projekty złożone do Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego 2021.

Głosować można za pomocą prywatnego urządzenia elektronicznego (przeglądarki internetowej).

UWAGA: Głosy należy oddać w jednym zgłoszeniu. Nie będzie można już zmienić lub dodać głosów na projekt po wysłaniu zgłoszenia.

Każdy głosujący dysponuje 4 głosami: 2 na projekty rejonowe oraz 2 na projekty ogólnomiejskie (w tym 1 na projekt w ramach Zielonego Budżetu).

Szkoła zgłosiła dwa projekty rejonowe.

Bardzo prosimy o wsparcie tej inicjatywy przez oddanie głosów na projekty szkolne pod numerami:

XIII.1 - Naprawa zegara na wieży Szkoły Podstawowej 36

XIII.4 - Remont placu zabaw w SP36

Głosowanie odbywa się na stronie https://pbo21.um.poznan.pl/i/pbo21/voting

Po wybraniu dwóch projektów ogólnomiejskich, w tym jednego w  ramach Zielonego Budżetu, należy wybrać w ostatnim rozdziale (pod koniec listy) projekty XIII.1 i XIII.4, zaznaczyć głos.

Dokładne informacje zamieszczone są na stronie:

Więcej szczegółów na temat oddawania głosów pod linkiem:

Poznański Budżet Obywatelski 2021