foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
------------------------------
 sekretariat@sp36.edu.pl
ul. Słowackiego 54/56

Szkoła Podstawowa nr 36

im. mjr. Henryka Sucharskiego

W piątek, 27 marca w świetlicy szkolnej odbył się konkurs literacki im. Jana Brzechwy. W konkursie wzięło udział 32 dzieci z oddziału przedszkolnego i klas I - III. Wszyscy byli świetnie przygotowani, wiersze recytowano po mistrzowsku. Uczestnicy konkursu przygotowywali się w klasie z wychowawcami, w domu z rodzicami i w świetlicy szkolnej. Dzieci poznały między innymi wiersze Jana Brzechwy, Juliana Tuwima, Doroty Gellner, Ludwika Jerzego Kerna, Stanisława Jachowicza, Elizy Piotrowskiej. Utwory czytały dzieci, wychowawcy świetlicy  i rodzice. Później wykonano ilustracje, plakaty i historyki obrazkowe. Dobór repertuaru podczas konkursu był niezwykle ciekawy, mogliśmy poznać wiersze mniej znane. Dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczestnikom.


Copyright © 2024 SP 36 w Poznaniu Rights Reserved.