Dziękujemy uczniom i ich rodzicom za udział w szkolnym konkursie na najpiękniejszą ozdobę świąteczną. Prace dostarczyli: Maria Stróżyk - Kozłowska z klasy II b, Weronika Budzińska z klasy III b, Mikołaj Sznober z klasy IV a oraz Yehor Akymenko z klasy V a.

Jury w skład, którego weszli przedstawiciele rady pedagogicznej, pracownicy administracji i obsługi oraz przedstawiciel społeczności uczniowskiej jednogłośnie zdecydowało o nagrodzeniu wszystkich uczestników konkursu. Każdy z nich otrzyma dyplom i upominek.

Społeczność uczniowska - uczniowie, rodzice, nauczyciele, pracownicy szkoły oraz przyjaciele naszej szkoły będą mieli możliwość wyłonienia swojego faworyta poprzez polubienie zdjęcia wybranej pracy na Fb Szkoły Podstawowej nr 36 w Poznaniu. Autor z największą ilością polubień otrzyma Nagrodę Publiczności oraz dyplom. Upominki ufunduje Rada Rodziców. Zapraszamy do głosowania!