foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
------------------------------
 sekretariat@sp36.edu.pl
ul. Słowackiego 54/56

Szkoła Podstawowa nr 36

im. mjr. Henryka Sucharskiego

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Wielkanocne, dlatego też piątek w świetlicy obfitował w niezwykle interesujące wydarzenia. Pierwszym z nich były warsztaty plastyczne dla dzieci zorganizowane przez panią Agatę Kucharską - naszego zaprzyjaźnionego rodzica. Podczas spotkania dzieci ozdabiały jaja wielkanocne oraz wykonały papierowego zajączka.

Po południu zawitali do świetlicy rodzice i wraz ze swoimi pociechami wykonali przepiękne palmy wielkanocne. Wszystkim rodzicom i dzieciom dziękujemy za udział w warsztatach, pani Kucharskiej dziękujemy za zaangażowanie się w pracę świetlicy.

 


Copyright © 2024 SP 36 w Poznaniu Rights Reserved.