Logo to prosty, unikalny znak graficzny stylizowany napis, symbol lub inna forma ekspresji graficznej charakterystyczna dla danej marki, czy w tym przypadku – wydarzenia.

Proponowane kształty to kwadrat lub koło. Logo powinno zawierać nazwą projektu z uwzględnieniem jego idei.

Projekt ma na celu przygotowanie wydarzenia internetowego inspirowanego liczbą Pi.

Liczba Pi to w przybliżeniu 3,14.

Dlatego w dniu 14 marca (2021.03.14) o godzinie 3:14( po południu, czyli o 15:14) 3 szkoły zaproszą 14 osób: absolwentów oraz ludzi związanych z Jeżycami.

Organizatorami wydarzenia są szkoły Sieci Edukacyjnej Jeżyce: SP23, SP 36 i SP 71, które w ramach współpracy zainspirowane projektami edukacyjnymi realizowanymi w Europie w ramach On Board, postanowiły zaimplementować pomysł Portugalczyków na swój grunt.

Każdy prelegent przez 3,14 minuty opowiadać będzie o swoich inspiracjach i dążeniach, swoich osiągnięciach i trudnościach na drodze do ich osiągnięcia, o budowaniu swojego wizerunku i celach zyciowych.

Mottem projektu jest:

Życie jest wyznaczaniem celu, do którego się dąży pomimo zakrętów na drodze do jego osiągnięcia, a także przekuwaniem wniosków z potknięć i porażek w sukcesy.

Zwycięzca konkursu zostanie poproszony o złożenie odpowiedniej deklaracji pozwalającej na wykorzystanie symbolu we wszystkich dokumentach związanych z Projektem PiGo, w tym umieszczenie go w sieci.

Prace należy przesłać mailem w formie pliku graficznego (Paint, Gimp) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. do godz. 20:00 w sobotę 13 lutego 2021.

Dorota Skowrońska

Lokomotywa SP 36