foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 61 847 58 20
sp36poznan@wp.pl
ul. Słowackiego 54/56

Szkoła Podstawowa nr 36

im. mjr. Henryka Sucharskiego w Poznaniu

Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż, ... . W piątek 17 grudnia odbyły się w naszej klasie warsztaty piernikowe. Dzięki naszym Mamom, które ugniatały, wałkowały, wycinały pierniki świątecznymi foremkami mogliśmy przy dźwiękach świątecznych piosenek i kolęd zająć się ozdabianiem pierniczków. Było to wspaniałe przeżycie i nowe doświadczenie dla nas. Dzięki warsztatom poznaliśmy tradycję związaną z pieczeniem świątecznych pierników. Mieliśmy przy okazji dużo radości, ponieważ mogliśmy spróbować przepysznego kolorowego lukru. DO domu zabraliśmy własnoręcznie ozdobione pierniki, piękne wspomnienia oraz zachętę  do pieczenia pierników w rodzinnym gronie. 

W ten piękny czas oczekiwania na święta, życzymy wszystkim zdróweczka, spełnienia marzeń, iskierek radości i dużo miłości. 

klasa 1a z wychowawcą i rodzicami


Copyright © 2022 SP 36 w Poznaniu Rights Reserved.