foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
------------------------------
 sekretariat@sp36.edu.pl
ul. Słowackiego 54/56

Szkoła Podstawowa nr 36

im. mjr. Henryka Sucharskiego

W piątek, 12 czerwca 2015 roku w świetlicy szkolnej odbył się coroczny szkolny konkurs „Mam Talent”. Wzięło w nim udział 42 uczniów z klas I – VI. Dzieci z oddziału przedszkolnego przedstawiły mini recital – taniec dworski „Menuet” i piosenkę wakacyjną. Dla ośmielenia uczestników jako pierwszy wystąpił zespół taneczny „Czarne Mamby” – panie ze świetlicy.
     Jubileuszowy festiwal własnej twórczości otworzyła pani dyrektor Katarzyna Czyż. Przedstawiła wszystkim obecnym rodzicom, dzieciom i pracownikom szkoły zaproszonych gości – panią młodszą aspirant Małgorzatę Tamborską i księdza Jakuba Drosika.
W czasie dwugodzinnych występów zaprezentowano rozmaite talenty: taneczny, wokalny, prestigitatorski, konstruktorski, aktorski, plastyczny.
Impreza co roku cieszy się dużym powodzeniem. Dzieci chętnie biorą w niej udział. Udział w konkursie pozwala odkryć dzieciom drzemiące w nich talenty i być może pomoże w przyszłości w wyborze drogi zawodowej.
Nagrody ufundowane przez Radę Rodziców Szkoły Podstawowej nr 36 będą wręczane  podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego.
                                                                                                                                                                                           Wychowawcy świetlicy


Copyright © 2024 SP 36 w Poznaniu Rights Reserved.