foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
------------------------------
 sekretariat@sp36.edu.pl
ul. Słowackiego 54/56

Szkoła Podstawowa nr 36

im. mjr. Henryka Sucharskiego

17 marca 2016 roku w świetlicy odbyły się kolejne już Wielkanocne Warsztaty Plastyczne dla rodziców i dzieci z klas I - III. Uczestnicy w miłej atmosferze wykonali palmy wielkanocne oraz ozdabiali wielkanocne pisanki. Rodzice i dzieci chętnie skorzystali z oferty zaproponowanej przez nauczycieli świetlicy. Taka forma spędzania czasu wolnego bardzo wszystkim odpowiada.

Wszystkim, którzy brali udział w kiermaszu szkolnym serdecznie dziękujemy za wsparcie. Ze środków zebranych ze sprzedaży ozdób świątecznych będą zakupione gry planszowe i zabawki edukacyjne do naszej świetlicy. Natomiast środki zebrane ze sprzedaży zdrowej żywności będą przeznaczone na zakup nagród dla zwycięzców zadań wynikających z realizacji programu Szkoła Promująca Zdrowie. Kiermasz zdrowej żywności był zorganizowany w ramach realizacji projektu "Drugie śniadanie bogate w pełnowartościowe produkty".

W grudniu w naszej świetlicy gościły przedszkolaki. Były to dwie grupy z przedszkola "Galileo" i dwie grupy z przedszkola "Tęczowy Świat". Dzieci pod kierunkiem nauczycieli świetlicy wykonały kartki świąteczne i postać św. Mikołaja. Ponadto nasi mili goście poznali historię szkoły, dowiedzieli się jak wygląda życie w świetlicy. Paniom i dzieciom z przedszkoli serdecznie dziękujemy za odwiedziny.

Dnia 3 grudnia w godzinach popołudniowych w świetlicy szkolnej odbyły się warsztaty artystyczne, na których rodzice uczniów klas pierwszych wraz ze swoimi pociechami wykonali ozdoby choinkowe. Prace wykonywane były własnoręcznie z różnokolorowego filcu. W miłej atmosferze, przy dźwiękach kolęd powstały przepiękne, ozdobione błyszczącymi dodatkami bałwanki, choinki, pingwinki oraz serduszka.


Copyright © 2024 SP 36 w Poznaniu Rights Reserved.