foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 61 847 58 20
sp36poznan@wp.pl
ul. Słowackiego 54/56

Szkoła Podstawowa nr 36

im. mjr. Henryka Sucharskiego w Poznaniu

W kwietniu 2021 roku w formie stacjonarnej po raz pierwszy odbyła się w naszej szkole olimpiada języka angielskiego OLIMPUSEK dla klas I-III. Olimpiada cieszyła się zainteresowaniem szczególnie wśród uczniów klas II b oraz III b. 

Laureatką olimpiady w sesji wiosennej została Alicja Grobelna, uczennica klasy II b. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z wycieczki do Krakowa, w której wzięli udział uczniowie klas 7a, 7b oraz 8a.

Plan bardzo napięty: Mirów, zamek w Bobolicach, Maczuga Herkulesa, jaskinia Łokietka, Kraków, kopalnia soli w Wieliczce oraz pustynia Błędowska.

Od 2019 roku nie organizowaliśmy wycieczek klasowych. Dzisiaj wspominamy wycieczkę z 2019 roku klasy, wówczas, 5a do Pragi. Podróże kształcą, mamy nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym każdy uczeń będzie miał szansę na wyjazd z wychowawcą oraz koleżankami i kolegami. 

Dnia 15 czerwca w naszej szkole odbyły sie warsztaty chemiczne dla uczniów. Zajęcia poprowadziła Pani Hanna Wołczyk. 

Dumnie informujemy, że dzięki naszemu udziałowi w ogólnopolskim projekcie "Empatyczna Klasa" nasza szkoła otrzymała certyfikat "Empatycznej Klasy".

Gratulacje dla uczniów z klasy 7a, którzy pomimo wielu trudnościom zdalnego nauczania nie poddali się i postanwoili czynić dobro w roku szkolnym 2020/2021!

Dnia 20 kwietnia 2021 roku troje uczniów naszej szkoły przystąpiło do Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego "FOX" pod patronatem naukowym Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. 

Konkurs w naszej placówce odbył się w formie stacjonarnej. 

Osiągnięcia naszych uczniów:

- Adrianna Biesiadka, klasa 7a - wynik DOBRY (III miejsce)

- Natalia Kapela, klasa 7b - wynik DOBRY (III miejsce)

- Piotr Cyganek, klasa 5a - wynik DOBRY (III miejsce) 

Dzięki wynikom naszych uczniów zajemujemy 11 miejsce w rankingu 100 najlepszych szkół w Polsce oraz 1 miejsce w powiecie poznańskim. 

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


Copyright © 2021 SP 36 w Poznaniu Rights Reserved.