foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
------------------------------
 sekretariat@sp36.edu.pl
ul. Słowackiego 54/56

Szkoła Podstawowa nr 36

im. mjr. Henryka Sucharskiego

W kwietniu 2021 roku w formie stacjonarnej po raz pierwszy odbyła się w naszej szkole olimpiada języka angielskiego OLIMPUSEK dla klas I-III. Olimpiada cieszyła się zainteresowaniem szczególnie wśród uczniów klas II b oraz III b. 

Laureatką olimpiady w sesji wiosennej została Alicja Grobelna, uczennica klasy II b. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z wycieczki do Krakowa, w której wzięli udział uczniowie klas 7a, 7b oraz 8a.

Plan bardzo napięty: Mirów, zamek w Bobolicach, Maczuga Herkulesa, jaskinia Łokietka, Kraków, kopalnia soli w Wieliczce oraz pustynia Błędowska.

Od 2019 roku nie organizowaliśmy wycieczek klasowych. Dzisiaj wspominamy wycieczkę z 2019 roku klasy, wówczas, 5a do Pragi. Podróże kształcą, mamy nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym każdy uczeń będzie miał szansę na wyjazd z wychowawcą oraz koleżankami i kolegami. 

Dnia 15 czerwca w naszej szkole odbyły sie warsztaty chemiczne dla uczniów. Zajęcia poprowadziła Pani Hanna Wołczyk. 

Dumnie informujemy, że dzięki naszemu udziałowi w ogólnopolskim projekcie "Empatyczna Klasa" nasza szkoła otrzymała certyfikat "Empatycznej Klasy".

Gratulacje dla uczniów z klasy 7a, którzy pomimo wielu trudnościom zdalnego nauczania nie poddali się i postanwoili czynić dobro w roku szkolnym 2020/2021!

Dnia 20 kwietnia 2021 roku troje uczniów naszej szkoły przystąpiło do Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego "FOX" pod patronatem naukowym Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. 

Konkurs w naszej placówce odbył się w formie stacjonarnej. 

Osiągnięcia naszych uczniów:

- Adrianna Biesiadka, klasa 7a - wynik DOBRY (III miejsce)

- Natalia Kapela, klasa 7b - wynik DOBRY (III miejsce)

- Piotr Cyganek, klasa 5a - wynik DOBRY (III miejsce) 

Dzięki wynikom naszych uczniów zajemujemy 11 miejsce w rankingu 100 najlepszych szkół w Polsce oraz 1 miejsce w powiecie poznańskim. 

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem działań klasy 7a w całorocznym projekcie "Empatyczna Klasa". 

Udział w ogólnopolskim projekcie był dla nas nowym doświadczeniem, wartym realizacji. Wspólnie udało nam się zrobić bardzo dużo dobrego.

Razam, ponieważ do większości działań zaangażowani zostali uczniowie wszystkich klas, rodzice, nauczyciele oraz sympatycy naszej szkoły. 

Dziękujęmy!!!

 

 

 

 

W środę (16 czerwca) odbyła się kolejna lekcja tańca pod okiem tancerza Teatru Muzycznego w Poznaniu, Jakuba Grzelaka. Tym razem swoich sił spróbowały dziewczęta z 7b. Zobaczcie, co potrafią!

 

 

 16 czerwca - z inicjatywy pani pedagog i pani psycholog - w naszej szkole świętowaliśmy DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI.

 BO SŁOWA MAJĄ MOC!!! Liściki z pozytywnym przekazem, które przekazywali sobie nawzajem uczniowie i nauczyciele wywołały uśmiech na wielu twarzach.

 


Copyright © 2024 SP 36 w Poznaniu Rights Reserved.