foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
------------------------------
 sekretariat@sp36.edu.pl
ul. Słowackiego 54/56

Szkoła Podstawowa nr 36

im. mjr. Henryka Sucharskiego

Zespół z klasy 7a, w składzie: Adrianna Biesiadka, Kacper Hanc oraz Jakub Siódmiak przygotowali film konkursowy o podatkach w ramach programu: Podatki! To się opłaca!

Uczniowie klasy 7a wykonali różne działania z okazji DNIA ZIEMI: plakaty, zbiórka śmieci, domki dla pszczół murarek (udział w szkolnym konkursie), filmiki instruktażowe dotyczące segregowania śmieci. Wszystkie działania w ramach udziału w projkecie "Empatyczna Klasa".

Uczniowie klasy 7a wzięli udział w programie edukacyjnym FINANSOWOAKTYWNI organizowanym przez Ministerstwo Finansów. Tegoroczny temat misji brzmi: Podatki - To się opłaca!

W ramach udziału w projekcie uczniowie dowiedzieli się jakie znaczenie w naszym życiu mają podatki, co dzięki nim zyskujemy oraz dlaczego ich płacenie jest ważne. Zespół w składzie: Adrianna Biesiadka, Kacper Hanc oraz Jakub Siódmiak przygotowali film konkursowy o podatkach. Trzymamy kciuki. 

 Drogie Uczennice oraz Uczniowie! Zapraszamy do udziału w II edycji konkursu organziowanego przez Wojewodę Wielkopolskiego z Radą Rodziny oraz Wielkopolskiego Kuratora Oświaty "Z RODZINĄ NAJLEPIEJ"

Prace konkurswoe wraz z wymaganymi załącznikami proszę przesyłać na e-mal: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. do dnia 11 czerwca 2021r.
Regulamin konkursu
Nasza uczennica Adrianna Biesiadka została wyrózniona w I edycji konkursu. Powodzenia!!!

Ministerstwo Edukacji i Nauki zamieściło najnowszy dokument dotyczący wytycznych obowiązujących w szkołach:

Wytyczne MEiN, MZ i GIS dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych (aktualizacja 17.05.2021 r.)

Kuratorium Oświaty w Poznaniu zamieściło na swojej stronie najnowsze wytyczne dotyczące szkół.

Wytyczne MEiN, MZ i GIS dla szkół (aktualizacja 17.05.2021 r.)

Prosimy o zapoznanie się z dokumentem.

W czwartek, dnia 13 maja uczniowie z klasy 7a raz 7b wzięli udział w ostatniej już w tym roku szkolnym dodatkowej lekcji Pearson & BBC. Tym razem lekcję języka angielskiego poprowadził dla nas nauczyciel z wyjatkowym poczuciem humoru Pan Harry Waters.
Projekt Pearseon & BBC to możliwość sprawdzenia się naszych uczniów w anglojęzycznym środowisku z dziećmi z całego świata. 

Uczniowie klasy 7a oraz 7b odwiedzili Narodowy Park Ontario w Kanadzie podczas wirtualnej wycieczki na żywo. 11 000 tysięcy lat temu tereny parku pokrywał lodowiec. Kiedy lodowiec stopniał na obecnym terytorium Kanady oraz USA powstały jedne z największych słonowodnych jezior na świecie: Superior, Huron, Erie, Michigan oraz Ontario.Podczas spotkania uczniowie poznali historię  jezior oraz niektóre z rzadkich gatunków zwierząt zamieszkujących park. 


Copyright © 2023 SP 36 w Poznaniu Rights Reserved.