foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
------------------------------
 sekretariat@sp36.edu.pl
ul. Słowackiego 54/56

Szkoła Podstawowa nr 36

im. mjr. Henryka Sucharskiego

Szanowni Rodzice i Uczniowie !

Dyrekcja szkoły serdecznie zaprasza na uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015 - w piątek  26 czerwca 2015r.

 

Harmonogram szczegółowy:

- 8.00- zakończenie roku szkolnego dla klas szóstych- sala gimnastyczna,

           - 10.30-  zakończenie roku szkolnego dla klas 1-5- wewnętrzny dziedziniec szkoły

- 12.00- zakończenie  roku szkolnego dla oddziału  przedszkolnego – sala 1

Dnia 29 maja br. klasy 6a i 6b wzięły udział w Festynie Integracyjnym "Dzieci Dzieciom" z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka, który został zorganizowany przez Fundację „Światełko w Tunelu" na stadionie AWF. Uczniowie sprawdzali się w wielu dyscyplinach sportowych, m.in. biegu, skoku wzwyż, skoku w dal, torze przeszkód, pchnięciu kulą. Dodatkowo obejrzeli występy szczudlarzy, Dr Clown, Orkiestry Viva, pokaz tresury psów policyjnych i technik obronnych. Każdy z uczestników został nagrodzony medalem. Sportowa rywalizacja, pyszne drożdżówki, piękna pogoda i czas spędzony we wspólnym gronie spowodowały, że wszyscy wrócili z uśmiechem na ustach.

9 czerwca 2015 r. na pływalni Termy Maltańskie odbyły się zawody pływackie dla dzieci klas II i III szkół podstawowych z Poznania. Nasza  szkoła reprezentowana była przez uczniów z klasy 2a i uczennice z klasy 3b. Chłopcy płynęli 25 metrów stylem dowolnym, dziewczynki płynęły w sztafecie 4x25 metrów również w stylu dowolnym.

19 maja 2015r na stadionie MOS-u odbył się wielki festyn rekreacyjno-sportowy dla dzieci uczestniczących w programie "TRENER OSIEDLOWY" Poznańskiego Szkolnego Związku Sportowego. Podczas festynu na wszystkich przybyłych czekało mnóstwo atrakcji: dmuchane zjeżdżalnie, trampoliny, kule zorbing, symulator rodeo, euro - bungee, ring Gladiator oraz gigantyczne piłkarzyki.

Sport, zabawa i zdrowie

Czytaj więcej: Sportowe zmagania


Copyright © 2024 SP 36 w Poznaniu Rights Reserved.