foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


+48 61 8475820
sp36poznan@wp.pl
ul. Słowackiego 54/56 60-521 Poznań

Szkoła Podstawowa nr 36

im. mjr. Henryka Sucharskiego w Poznaniu

Zajęcia rozwijające

Nazwa zajęć

 Klasa

Prowadzący

Termin dzień godzina

Sala

Dotknij filmu

Klasa 8b

Magdalena Kaczmarek

Wtorek 12:50-13:35

31

Dotknij filmu

Klasa 8a

Magdalena Kaczmarek

Wtorek 13:40-14:25

43

Programowanie w ruchu

Klasa 3a

Jolanta Ćwiklińska

Środa 14:30-15:15

21

Moja mała Ojczyzna

Klasa 5a

Dorota Boryczko

Wtorek 12:50-13:35

41

Jestem kreatywny

Klasa 1b

Barbara Raczkiewicz

Środa 14:30-15:15

22

Zabawy logiczne

Klasa 3b

Justyna Szkudlarz

Poniedziałek 8:00-8:45

20

Palcem po mapie zajęcia kulturowe kl. 7b

Klasa 7b

Anna Nowak - Grad

Poniedziałek 14:30-15:15

42

Palcem po mapie zajęcia kulturowe kl. 7a

Klasa 7a

Anna Nowak - Grad

Środa 8:00-8:45

42

Hedgehog – Culture&Language Club kl.6b

Klasa 6b

Dorota Cyganek

Poniedziałek 13:40-14:25

32

Hedgehog – Culture&Language Club kl.6b

Klasa 6a

Dorota Cyganek

Wtorek 14:30-15:15

32

Młody artysta

Klasa 2a

Beata Kulawiak

Wtorek 14:30-15:15

22

Zajęcia muzyczno - teatralne

Klasa 2b

Renata Maciejewska

Czwartek 14:30-15:15

21

Mały matematyk

Klasa 1a

Marta Rybarska

Poniedziałek 14:30-15:15

20

 Koło artystyczne

Klasa 5b

Ewa Zbierska

 Środa 14:30-15:15

32

 Welcome to the UK

Klasa 5c

Joanna Hoffmann

 Wtorek 14:30-15:15

35

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne i logopedia

Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne dla klas drugich i trzecich

Klasy 2a2b3a3b

Maciejewska Renata

 Czwartek 15:20-16:05

 21

Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne dla klas 5a i 5b

Klasy 5a5b

Maciejewska Renata

 Piątek 14:30-15:15

 21

Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne dla klasy 4a

Klasa 4a

Raczkiewicz Barbara

Poniedziałek 12:50-13:35

 

Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne dla klasy 5c

Klasa 5c

Raczkiewicz Barbara

 

 

Logopedia

klasy 1-3

Faltyńska Edyta

   

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki 5

Klasy piąte

Hanna Mausz - Sawala

Środa 8:00-8:45

32

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki 6a

Klasa 6a

Strecker Izabella

Poniedziałek 12:50-13:35

32

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki 6b

Klasa 6b

Strecker Izabella

Czwartek 12:50-13:35

30

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki 7a

Klasa 7a

Strecker Izabella

Czwartek 13:40-14:25

42

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki 7b

Klasa 7b

Strecker Izabella

Piątek 12:50-13:35

40

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki 8a

Klasa 8a

Skowrońska Dorota

Poniedziałek 12:50-13:35

41

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki 8b

Klasa 8b

Skowrońska Dorota

Poniedziałek 13:40-14:25

31

Koła

Warsztaty medialne

Klasy 4-8

Kaczmarek Magdalena

Piątek 13:40-14:25

19

Hedgehog – Culture&Language Club język hiszpański

klasy 5

Cyganek Dorota

   

Animator sportu - siatkówka

Klasy 4-5

Dulska Katarzyna

Poniedziałek 14:30-16:00

sg

Będziemy mistrzami 2

klasy 3

Jolanta Ćwiklińska

Wtorek 11:45-13:25

 

Etyka międzyoddziałowa

klasy 1-6

Nowak Przemysław

Poniedziałek 16:00-16:45

i wtorek 16:00-16:45

21

30

Jeżyckie Mażoretki

klasy 1-8

 

poniedziałek 18-19:30

sg

Animator sportu - siatkówka

Klasy 6-7

Dulska Katarzyna

Środa 14:30-16:00

sg

 

Facebook


Copyright © 2019 SP 36 w Poznaniu Rights Reserved.