"Bon czy ton - savoir-vivre dla dzieci" - cotygodniowe zajęcia dla dzieci z klas I - III. W czwartek uczniowie z klas I, w piątek uczniowie z klas II i III zdobywają wiedzę o tym, jak człowiek dobrze wychowany zachowuje się w rożnych sytuacjach. Autor książki Grzegorz Kasdepke zapewnia, że każdy, kto przeczyta te książkę czegoś się nauczy. Dla naszych milusińskich przewidziany jest konkurs DOBREGO WYCHOWANIA.

11 listopada - Dzień Niepodległości - tydzień dla Polski Niepodległej. Podczas zajęć w świetlicy dzieci dowiedziały się o historii naszego kraju, patriotyzmie, bohaterach narodowych, symbolach narodowych, braliśmy udział w projekcie Hymn dla Niepodległej, czytaliśmy wiersze, słuchaliśmy pieśni patriotycznych, wykonywaliśmy prace plastyczne.

Ślubowanie

Kto odpowie na pytanie

Ten dostanie pasowanie

Przyrzekamy!

1. Uśmiechać się ładnie i bawić przykładnie
  2. Lekcje odrabiać i innym pomagać
  3. Malować i lepić, tak jak inne dzieci
  4. Chętnie pracować oraz kolorować
  5. Śpiewać jak z nut, bo to proste jak drut.

Copyright © 2018 SP 36 w Poznaniu Rights Reserved.