foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
------------------------------
 sekretariat@sp36.edu.pl
ul. Słowackiego 54/56

Szkoła Podstawowa nr 36

im. mjr. Henryka Sucharskiego

W czwartek, 23 stycznia 2018 roku w naszej szkole już po raz drugi odbył się karnawałowy bal dla najstarszych grup przedszkolnych z przedszkoli: „Jarzębinka”, „Galileo”, „Pod Topolą”, „Tęczowy Świat”.  Gości powitała pani dyrektor Katarzyna Czyż. Imprezę zorganizowały nauczycielki świetlicy – Anna Gajek, Edyta Faltyńska oraz Joanna Pasternak- Jurkiewicz. W świat bajek i zabaw dzieci wprowadzone były przez Elzę – profesjonalnego animatora.. Spotkanie było swego rodzaju warsztatami tanecznymi dla przedszkolaków oraz zabawą  integrującą środowisko lokalne. Odbyło się wiele konkursów z nagrodami. W czasie zabawy odwiedzili nas goście z Komisariatu Policji Poznań Jeżyce oraz ze Straży Miejskiej w Poznaniu. Przeprowadzili z dziećmi krótką pogadankę na temat bezpiecznego poruszania się po drodze, zadali kilka krótkich zagadek tematycznych. 

Każdy przedszkolak otrzymał drobny upominek oraz magnes ze zdjęciem naszej szkoły. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspaniałą zabawę.

 

 


Copyright © 2023 SP 36 w Poznaniu Rights Reserved.