foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
------------------------------
 sekretariat@sp36.edu.pl
ul. Słowackiego 54/56

Szkoła Podstawowa nr 36

im. mjr. Henryka Sucharskiego

Wychowawcy świetlicy składają serdeczne podziękowania uczestnikom warsztatów artystycznych, które odbyły się w świetlicy 4 grudnia. Szczególne podziękowania należą się naszemu gościowi - Przyjacielowi Szkoły, pani Małgorzacie Tamborskiej z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu. Pragniemy także podziękować pozostałym uczestnikom warsztatów: Laurze Grendzie z bratem i rodzicami, Danieli Kędziorze z mamą, Daszy Holub z mamą oraz Oldze Marciniak z mamą. W przygotowaniach do kiermaszu wzięły udział także dzieci  ze świetlicy, które wykonały wiele pięknych, kolorowych ozdób. We wtorek, 11 grudnia zapraszamy na kiermasz szkolny. Zbieramy pieniądze na zakup nowych gier.


Copyright © 2023 SP 36 w Poznaniu Rights Reserved.