foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


+48 61 8475820
sp36poznan@wp.pl
ul. Słowackiego 54/56 60-521 Poznań

Szkoła Podstawowa nr 36

im. mjr. Henryka Sucharskiego w Poznaniu

31 stycznia 2019 r. odbyły się kolejne warsztaty logopedyczne z cyklu „Profilaktyka niepowodzeń szkolnych”  dla klas I,  prowadzone we współpracy z Poradnią Psychologiczno Pedagogiczną. Tematem spotkania były: „ Sporty zimowe.”

Uczniowie  kształtowali  percepcję słuchową poprzez rozpoznawanie dźwięków z otoczenia i  wskazywanie ich źródła- „ Co słyszę ?”  W ćwiczeniach artykulacyjnych usprawniali pracę języka i ust- „ Pani Zima.”  Ćwiczenie oddechowe miały na celu utrwalenie właściwego toru oddechowego, wydłużenie fazy wydechowej- „ Skoki narciarskie.”  Dzieci były aktywne i chętnie uczestniczyły w zabawach. 

Edyta Faltyńska

Facebook


Copyright © 2019 SP 36 w Poznaniu Rights Reserved.