foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
------------------------------
 sekretariat@sp36.edu.pl
ul. Słowackiego 54/56

Szkoła Podstawowa nr 36

im. mjr. Henryka Sucharskiego

W dniu dzisiejszym do naszej świetlicy zawitali goście ze słonecznej Hiszpanii.  Pili i Carlos wolontariusze współpracujący ze  Stowarzyszeniem „Jeden Świat” będą nam przybliżać kulturę, język i sztukę hiszpańską w każdy wtorek i czwartek.

Na dzisiejszych zajęciach przedstawili siebie i swój język ojczysty w formie prezentacji multimedialnej.  Dzieci po obejrzeniu prezentacji przedstawiły się i powiedziały kilka słów osobie, żeby wolontariusze mogli ich poznać, bo przecież spotkania z nimi będą trwały do końca roku szkolnego. Nasi goście to prawdziwie artystyczne dusze. Pili maluje, a Carlos jest zawodowym muzykiem. Czas wykonywania portretów gości Carlos uprzyjemnił grając na gitarze flamenco. Dużo radości dała dzieciakom nauka piosenki z nowo poznanymi słowami. Z niecierpliwością czekamy na następne zajęcia.

Joanna Pasternak - Jurkiewicz


Copyright © 2023 SP 36 w Poznaniu Rights Reserved.