foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


+48 61 8475820
sp36poznan@wp.pl
ul. Słowackiego 54/56 60-521 Poznań

Szkoła Podstawowa nr 36

im. mjr. Henryka Sucharskiego w Poznaniu

W naszej szkole odbył się konkurs plastyczny skierowany do dzieci z najstarszych grup wiekowych z przedszkoli jeżyckich. Wzięły w nim udział przedszkola: GALILEO, TĘCZOWY ŚWIAT, POD TOPOLĄ, JARZĘBINKA. Spośród wielu prac, które wpłynęły jury wyłoniło najlepsze. Wybór był trudny, mali artyści wykazali się dużą wyobraźnią i innowacyjnym podejściem do tematu konkursowego. Nagrody i dyplomy dla laureatów oraz grup zostały uroczyście wręczone podczas odbywającego się w naszej szkole Karnawałowego Show dla przedszkoli. Serdecznie dziękujemy paniom z przedszkoli za przygotowanie dzieci do konkursu.

Wszystkie prace wystawione są w holu Szkoły Podstawowej nr 36 na specjalnie przygotowanej wystawie – wernisażu, który będzie można obejrzeć także podczas Drzwi Otwartych w dniu 7 marca 2019

Panie ze świetlicy

Facebook


Copyright © 2019 SP 36 w Poznaniu Rights Reserved.