foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
------------------------------
 sekretariat@sp36.edu.pl
ul. Słowackiego 54/56

Szkoła Podstawowa nr 36

im. mjr. Henryka Sucharskiego

Jak co roku na zaproszenie Dyrekcji naszej Szkoły oraz nauczycieli świetlicy dzieci z najstarszych grup wiekowych z przedszkoli jeżyckich wzięły udział w zabawie karnawałowej. Przedszkolaki bawiły się wyśmienicie  przy przebojach polskich i światowych gwiazd serwowanych prze didżeja Mateo z klasy 8b. Całą imprezę prowadził profesjonalny wodzirej wspierany prze panie ze świetlicy i hostessy z klas 8. Zabawa taneczna urozmaicana była konkursami  za które uczestnicy dostali drobne upominki. Jury wybrało Króla i Królową Balu, nagrodziło także najlepszego tancerza i tancerkę oraz najsympatyczniejszą parę.  Wszyscy uczestnicy wyszli zachwyceni. „Najwspanialsza szkoła na świecie” – to jedna z wypowiedzi naszych miłych gości. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólną zabawę.

 

Panie ze świetlicy


Copyright © 2023 SP 36 w Poznaniu Rights Reserved.