foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
------------------------------
 sekretariat@sp36.edu.pl
ul. Słowackiego 54/56

Szkoła Podstawowa nr 36

im. mjr. Henryka Sucharskiego

W poniedziałek, 7 października naszą świetlicę odwiedziły dzieci z przedszkola Galileo, które brały udział w warsztatach artystycznych „Wysztafirowana Bamberka”. Uczestnicy oglądali prezentację o poznańskich Bambrach, ich kulturze oraz tradycjach. Wspólnie techniką orgiami wykonaliśmy tradycyjny czepiec bamberski. Dzieci zaśpiewały również piosenkę aktywizującą po angielsku. Wizyta zakończyła się zwiedzaniem szkoły, zobaczeniem zbiorów bibliotecznych,  poznaniem wychowawcy i uczniów klasy IIa. Goście poznali także postać mjr. Henryka Sucharskiego – patrona naszej szkoły.

Joanna Pasternak - Jurkiewicz


Copyright © 2023 SP 36 w Poznaniu Rights Reserved.