foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
------------------------------
 sekretariat@sp36.edu.pl
ul. Słowackiego 54/56

Szkoła Podstawowa nr 36

im. mjr. Henryka Sucharskiego

Dziś w świetlicy szkolnej gościła grupa sześciolatków z Przedszkola Galileo. Uczestniczyły w zajęciach plastycznych oraz ruchowych. Z uwagi na to, że w szkole jest realizowany  Program Drzewo Franciszka  przedszkolaki wykonały obrazek przedstawiający drzewo i dowiedziały się o tym, dlaczego należy dbać o drzewa i jak ważne są one dla środowiska. Następnie w małej sali gimnastycznej  uczestniczyły w zabawach muzycznych oraz  dźwiękonaśladowczych. Na koniec nieco zmęczone, ale zadowolone przedszkolaki zwiedziły szkołę i zajrzały m.in. do sekretariatu i biblioteki. Dziękujemy paniom i ich podopiecznym za wizytę w naszej szkole.

Edyta Faltyńska


Copyright © 2023 SP 36 w Poznaniu Rights Reserved.