foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
------------------------------
 sekretariat@sp36.edu.pl
ul. Słowackiego 54/56

Szkoła Podstawowa nr 36

im. mjr. Henryka Sucharskiego

22 października 2019 r. w świetlicy szkolnej odbyło się uroczyste pasowanie na ,,Świetliczaka". W uroczystości wzięli udział uczniowie klas pierwszych uczęszczający do świetlicy szkolnej. Aby dostać się do grona Świetliczaków, uczniowie zostali poddani sprawdzianowi gotowości świetlicowej. ORozwiązywali zagadki, wypowiadali się na temat praw i obowiązków świetliczaka. Wykonali swój autoportret oraz portret swoich przyjaciół.

W każdym zadaniu wykazywali się wspaniałymi umiejętnościami. Na pamiątkę uroczystości wszyscy uczniowie otrzymali  dyplomy oraz drobne pamiątki. Wszystkim nowym ,,Świetliczakom" życzymy dużo sukcesów w nauce oraz wspaniałej zabawy w świetlicy szkolnej.

 


Copyright © 2023 SP 36 w Poznaniu Rights Reserved.